Uroczysty Hubertus

Dnia 24.10.2015 r odbyło się uroczyste polowanie hubertowskie zorganizowane łącznie z Nadleśnictwem Rudka. Po polowaniu uroczystą Mszę Świętą polową koncelebrował Kapelan Koła kol. Józef Poskrobko łącznie z Dziekanem Brańskim księdzem Prałatem Januszem Łoniewskim. We Mszy Świętej wzięli udział myśliwi z rodzinami oraz zaproszeni goście. Oprawę muzyczną zapewnili sygnaliści z naszego Koła. Rodzinom i gościom pokazany był uroczysty ceremoniał pokotu oraz ślubowanie nowowstępującego do koła kolegi Marcina Pruszyńskiego. Następnie dekoracji Sztandaru Koła Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej dokonał członek NRŁ kol. Jerzy Procakiewicz. Po uroczystościach przy figurce Św. Huberta myśliwi z rodzinami oraz goście udali się na biesiadę myśliwską w Korycinach. Podczas biesiady odbyły się konkurencje sprawnościowe dla rodzin: rzut dzidą do makiety dzika, strzelanie do tarczy z wiatrówki oraz pokazy ras psów myśliwskich, pokaz wabienia zwierzyny, przegląd sygnałów myśliwskich. Uroczystość trwała do późnych godzin wieczornych w miłej atmosferze przy degustacji dań z dziczyzny.
 

Obecny księżyc

Pierwsza kwadra Księżyca
Pierwsza kwadra Księżyca
Księżyc ma 5 dni
Powered by Saxum

Chcesz umieścić swoje materiały?

Jesteś członkiem naszego koła? Masz ciekawe zdjęcia? Wyślij je do nas: k.mortel@o2.pl

Burze w regionie